Російський лікар назвав травму Кличка симуляцією

Один з кращих спортивних лікарів Росії сумнівається, що Володимир Кличко порвав м'яз перед боєм з Дереком Чісорою.

Один з найкращих спеціалізованих лікарів Росії Кирило Константинов вважає, що Володимиру Кличку було б дуже важко отримати травму пере боєм з Дереком Чісорою, яку описує його команда. На думку російського фахівця, це рекламний хід і симуляція.

Константинов вважає, що статура Володимира досить підготовлена до різних фізичних навантажень. Таким чином, отримати розрив м'яза він міг тільки за дуже екстремальних обставин.

"Я спілкувався з лікарями зі збірної з боксу, вони крутяться в цих колах, - розповів Константинов. - Я знаю, що в нього є проблеми з суглобами. На це страждають всі боксери. Але розрив м'яза при його статурі дуже малоймовірний. Більше схоже на якийсь рекламний хід".

Тим не менш, на думку Кирила Володимировича, навіть якщо уявити, що Кличко дійсно отримав подібну травму, то час на його відновлення може зайняти від двох місяців до року.

"Усе залежить від ступеня травми, - вважає Константінов. - Якщо там мікронадрив, то нічого страшного, зможе відновитися за пару місяців. Якщо все ж таки серйозний розрив, то на ринг він зможе повернутися не раніше, ніж через рік".

Нагадаємо, що 8 грудня Володимир Кличко отримав розрив м'яза, після чого бій з Дереком Чісорою довелося скасувати.

Читайте також:

Володимир Кличко: мої кулаки стануть хорошим ліками для Чісори

Чісора: Кличко зрозумів, що я розірву його як тигр

Віталій Кличко: поєдинок з Чісорою обов'язково буде

Володимир Кличко: біль був нестерпним, я не міг рухатися

Чісора: Кличко боїться битися зі мною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: