Російський міністр спорту не отримає акредитацію на Олімпіаду в Ріо – МОК

Мутко згадувався у скандальній доповіді WADA.

Міністр спорту Росії Віталій Мутко не отримає акредитацію на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на прес-службу Міжнародного олімпійського комітету.

Мутко згадувався в доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства з приводу прийняття допінгу російськими спортсменами на Олімпіаді у Сочі-2014. У МОК заявили, що акредитуватися на Ігри в Ріо не зможуть будь-які офіційні особи, згадані в доповіді.

Нагадаємо, у доповіді WADA йдеться про те, що влада Росії систематично покривала вживання допінгу своїми спортсменами під час Олімпіади в Сочі 2014 року.

У доповіді йдеться, що міністерство спорту РФ керувало, контролювало і проводило маніпуляції з результатами аналізів спортсменів і обмінювали їх при активній участі і за допомогою ФСБ і Центру спортивної підготовки (ЦСП) збірних команд Росії в Москві і Сочі. 

Всесвітня антидопінгова агенція винесла рішення по справі російських спортсменів

Агенція визнала Росію винною у махінаціях з антидопінговими тестами на Олімпіаді в Сочі. Розслідування канадського юриста Річарда Макларена довело, що махінації з допінгом в Росії тягнуться ще з 2010 року, в цій схемі Міністерство спорту працювало спільно з ФСБ. Підміняли допінг-проби в Сочі шляхом підміни контейнерів із сечею. На всіх знайшли характерні подряпини, що свідчать про злам стандартної упаковки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: