Російського спортсмена забанили за футболку з Путіним

У пауерліфтера забрали перемогу на чемпіонаті Європи.

Міжнародна федерація пауерліфтингу (IPF) дискваліфікувала титулованого російського пауерліфтера Володимира Балинця на чемпіонаті Європи з класичного жиму в Фінляндії, який відбувся в серпні цього року.

Причиною відсторонення спортсмена стало те, що він, здобувши перемогу, розстебнув куртку під час церемонії нагородження і показав  футболку із зображенням президента Росії Володимира Путіна.

За регламентом організації спортсменам заборонено демонструвати політичні та релігійні символи. Федерація відсторонила Балинця від міжнародних змагань до кінця 2017 року.

Зазначимо, що Володимир є багаторазовим чемпіоном Росії з пауерліфтингу серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. У 2012 році він завоював срібну медаль Паралімпійських ігор в Лондоні, а два роки по тому став бронзовим призером чемпіонату світу у ваговій категорії до 49 кілограмів.