Російську тенісистку Шарапову не допустили на Roland Garros

Спортсменка не отримала wild card після дискваліфікації.

Російська тенісистка Марія Шарапова не зможе виступити на Roland Garros.

Організатори змагань відмовилися надати спортсменці wild card. А за рейтингом тенісистка наразі не може напряму потрапити до сітки турніру.

Про таке рішення повідомив голова Французької тенісної асоціації Бернар Джудічеллі.

"Мені шкода, що Марія не виступить на Roland Garros, шкода її уболівальників, але ми можемо давати wild card тенісистам, які повертаються після травм, але не після допінгової дискваліфікації. Ми повинні поважати дух чесної гри. Ми будемо раді бачити її на Roland Garros, коли вона потрапить на турнір за рейтингом", - заявив Джудічеллі.

Шарапова двічі ставала переможницею цього турніру.

Зазначимо, що повернувшись після дискваліфікації, Шарапова встигла піднятися в рейтингу на 211-е місце, отримавши wild card трьох турнірів - в Штутгарті, Мадриді і Римі.

Однак, нещодавно Шарапова знялася з турніру в Римі через травму. У другому колі вона не змогла завершити зустріч з Мір'яною Лучич-Бароні з Хорватії.

Нагадаємо, що в червні 2016 року Марія була дискваліфікована на два роки після того, як в її допінг-пробі були знайдені сліди мельдонію — забороненого препарату. 4 жовтня Спортивний арбітражний суд скоротив цей термін до 15 місяців.

Залиште свій коментар