Росію і Іспанію звинувачено у спробі підкупу арбітрів на ЧС-2010

Голова Англійської Футбольної Асоціації (FA) лорд Трісман звинуватив Росію та Іспанію в спробі підкупу арбітрів на чемпіонаті світу-2010.

У європейському футболі може розгорітися скандал у зв'язку з заявою голови Англійської Футбольної Асоціації (FA) лорда Трісмана, що сенсаційно звинуватив Росію та Іспанію в спробі підкупу арбітрів на ЧС-2010 з метою прибрати Англію з боротьби за право проведення ЧС-2018.

Скандальні заяви лорда Трісмана, які після невдалої спроби FA в судовому порядку домогтися заборони на їх публікацію, представлені на суд громадськості британським таблоїдом The Mail on Sunday, і практично неминуче ставлять під удар представлену всього два дні тому Девідом Бекхемом заявку Англії.

Було б дивно, якби у справі не виявилася замішана жінка. На цей раз заробити на публікації скандальних зізнань вирішила колишня радниця і за сумісництвом колишня коханка лорда Трісмана Мелісса Джейкобс, що працювала в апараті Трісмана в той час, коли той обіймав посаду міністра інновацій, університетів і знань Великобританії.

Згадана особа передала виданню розмови, записані близько двох тижнів тому з лордом Трісманом, в яких він звинувачує країни, які ведуть боротьбу за право провести ЧС-2018, у змові і спробі підкупу офіційних осіб.

Зокрема, 66-річний Трісман припускає, що Іспанія може відкликати свою заявку на ЧС-2018, якщо Росія допоможе їй з підкупом арбітрів на Мундіалі-2010 в Південній Африці.

"Є певні свідчення, що іспанські футбольні чиновники намагаються встановити імена майбутніх арбітрів з метою їх підкупу", - сказав лорд Трісман.

Пізніше, розмірковуючи про те, з якого боку заявка Англії може отримати підтримку, він знову повторив ці твердження.

- Думаю, у нас хороші відносини з Африкою, деякими країнами Азії, Центральною та Північною Америкою. Проте я все ж припускаю, що Латинська Америка, хоча вона не сказала "ні", віддасть свої голоси Іспанії. А якщо Іспанія свою заявку відкличе, вона намагається заручитися допомогою Росії при підкупі арбітрів на Кубку Світу, її голоси відійдуть Росії, - сказав Трісман.

- Думаєш, Росія їм допоможе з цим? - запитала Мелісса Джейкобс у відповідь на ці слова.
- О, я думаю Росія може домовитися.

- А навіщо Росії допомагати? Хіба Росія бере участь у Кубку Світу?
- Ні, не бере участі.

- Тобто їй втрачати нічого?
- Абсолютно точно, Росії втрачати нічого.

Дані заяви лорда Трісмана, який у січні 2008 року був запрошений на посаду голови FA саме з метою очистити організацію від всіх попередніх гучних скандалів, як можна очікувати, вже в найближчий час викличуть справжню бурю як в Іспанії, так і в Росії.

Додає делікатність цієї історії і те, що головою суддівського комітету ФІФА, відповідальним за призначення арбітрів на Кубку Світу, є президент Іспанської Футбольної Асоціації Анхель Маруа Вілья Ллона.

У ФІФА слова лорда Трімсана, в чому також не доводиться сумніватися, будуть сприйняті як пряма атака не тільки на саму організацію, але й на цілісність всієї гри.

Коментарів від представників Іспанії і Росії поки не послідувало.

Читайте також:

Символічна збірна невдах чемпіонату світу з футболу

Бекхем буде тренувати збірну Англії на Чемпіонаті світу-2010

Учасники чемпіонату світу-2010 з футболу

http://tsn.ua/sport/uchasniki-chempionatu-svitu-2010-z-futbolu.html

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: