Розгляд справи по договірному матчу "Металіст" - "Карпати" перенесено

Розгляд справи по матчу "Металіст" - "Карпати" у Спортивному арбітражному суді відбудеться не раніше липня 2012 року.

Спортивний арбітражний суд (САС) у Лозанні переніс розгляд справи про договірний матч "Металіст" - "Карпати". Про це повідомляє "Профутбол" з посиланням на офіційні джерела.

Нагадаємо, після того як КДК ФФУ і апеляційний комітет визнали даний матч договірним (з команд знімалися по 9 очок, а причетні до справи особи назавжди усувалися від будь-якої діяльності, пов'язаної з футболом), "Металіст" і "Карпати" звернулися до спортивного арбітражного суду в Лозанні, що є найвищою інстанцією.

На початку липня нинішнього року була призначена дата розгляду гучної справи - з 14 по 16 вересня.

Але на початку поточного місяця до представників САС звернулася юридична фірма, що представляє інтереси харківського "Металіста" з клопотанням про перенесення розгляду справи на грудень 2012-го року з причини того, що розгляд даного питання зараз може негативно позначитися на іміджі майбутнього Євро-2012.

У свою чергу, САС звернувся до інших учасників процесу з питанням, чи не заперечують вони проти перенесення розгляду справи.

Як з'ясувалося, "Карпати" абсолютно не проти клопотання "Металіста".

А от ФФУ - ще один учасник процесу - чиє рішення, власне і збираються оскаржувати "Металіст" і "Карпати", уточнила, що не бачить сенсу переносити розгляд справи на грудень 2012, і запропонувала розглянути інцидент відразу після завершення Євро-2012.

На даний момент невідомо, на коли буде призначено розгляд справи про договірний матч, що відбувся близько трьох з половиною років тому.

Зазначимо, що президент "Металіста" Олександр Ярославський в коментарі "Профутболу" відповів коротко: "Ми домовилися не коментувати дану ситуацію з усіма учасниками цього процесу".

Читайте також:

ФІФА довічно дискваліфікувала шістьох арбітрів

Італійську команду покарали за договірні матчі

Два грецьких клуби понижено у класі за договірні матчі

ФІФА буде довічно дискваліфіковувати за договірні матчі

Німецький суд розкрив справу про масштабну футбольну корупцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: