Розлючений футболіст до смерті забив сову під час матчу (відео)

Через добу після інциденту птаха померла, а футболістові загрожують санкції, аж до позбавлення волі.

Під час матчу чемпіонату Колумбії панамський футболіст "Депортіво Переа" Луїс Морено, по-звірячому розлютившись, забив ногами сову, що лежала на газоні стадіону.

Ветеринари зафіксували у сови перелом правої лапи, проте птаха не витримала перенесеного стресу і померла через добу.

Після матчу футболіст не знайшов розумнішого пояснення своєї поведінки, аніж: "Я хотів перевірити, чи може вона літати".

Варто відзначити, що президент колумбійської Ліги вже заявив, що Морено зобов'язаний буде понести покарання за свій вчинок, а правозахисники збираються подати до суду на шкуродера.

Відомо, що сови - нічний хижак, який бачить у темряві, а в денний час впадає в сплячку і практично не здатний до пересування. Незрозуміло, яким чином птаха опинилася на футбольному полі, але постала вона перед футболістами в жалюгідному вигляді - у стані "відключки", мабуть, засліплена світлом від потужних прожекторів.

Футболісти їй спочатку не заважали. Не розбудило хижака навіть раптове попадання м'ячем: сова відлетіла на метр і продовжила лежати на газоні. Рефері зупинив гру і вже збирався акуратно транспортувати хижака за межі стадіону.

Але поки до птаха поспішали лікарі, до епіцентру подій вже нісся панамський футболіст Луїс Морено, який з розмаху, ніби по м'ячу, ударив ногою по сові, яка полетіла за поле. Його команда програвала, а сова, як з'ясувалося, була символом суперників.

Читайте також:

На Луганщині чоловік на очах у дитини відгриз кошеняті голову

Американка повісила, а потім спалила собаку, який згриз її Біблію

 Вперше в Україні людину ув'язнили за знущання з тварини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: