Розпочато справу Матузалема

Гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін заявив, що якщо ФІФА встане на сторону Матузалема, це означатиме смерть футболу.

Матузалем
Матузалем (Фото з архіву iPlus)
2 листопада ФІФА починає слухання справи Матузалема - суперечка між іспанською "Сарагосою" та донецьким "Шахтарем", що надав головному футбольному органу світу докладний опис ситуації з усіма документами, сподіваючись на задоволення своїх вимог. 

Гендиректор "Шахтаря" Сергій Палкін стверджує, що якщо ФІФА встане на сторону "Сарагоси" у справі Матузалема, то це буде означати смерть футболу. Донецький клуб вимагає як компенсацію 25 мільйонів євро, а також просить покарати іспанський клуб. 

У "Шахтарі" вважають, що як "Сарагоса", так і агент футболіста діяли в обхід футбольних і етичних законів, тиснучи на гравця, змушуючи його виїхати з Донецька, а також ведучи переговори за спиною донецького клубу. 

За словами Палкіна ситуація, у яку потрапив український клуб, була дуже шкідливою для його інтересів і його іміджу.
 

Палкін
Сергій Палкін (Фото з архіву iPlus)
"Сарагоса вкрала в нас Матузалема, нічого за нього не заплативши, - підкреслив генеральний директор "Шахтаря". 

- Тим самим був серйозно підірваний імідж нашого клубу, а також завдано шкоди спортивному й економічному плануванню. Це було образливо стосовно нашого клубу, і не зрозуміло, як у сьогоднішньому футболі можуть відбуватися подібні речі". 

На думку керівника українського клубу подібні ситуації шкодять всьому футболу, а такі клуби, як "Шахтар" почувають себе незахищеними й нездатними втримати своїх найкращих футболістів. 

Лідер української ліги вважає, що тим самим ігноруються принципи fair play, порушується стаття 18.3 Уставу ФІФА, а також подібні ситуації ускладнюють можливість скромним клубам наблизитися до рівня найсильніших клубів, тієї ж іспанської ліги.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: