Румунські футболісти жорстоко побилися на полі (відео)

Бійка почалася через те, що гравець "Стяуа" влетів ногами у воротаря "Рапіда" / Фото: prosport.ro

На 66-й хвилині бухарестського дербі "Стяуа" - "Рапід" відбулася масова бійка між футболістами.

Футболісти бухарестських клубів "Стяуа" та "Рапід" побилися на полі під час столичного дербі у 11-му турі чемпіонату Румунії.

Інцидент трапився на 66-й хвилині зустрічі після того, як гравець "Стяуа" Андрей Препеліца у боротьбі за м'яч влетів ногами у воротаря "Рапіда" Дану Комана. Захисник "Рапіда" Дан Алекса вирішив заступитися за свого голкіпера і вдарив Препеліцу. Але півзахисник "Стяуа" відбив атаку Алекси і почав битися з Команом. Інші гравці "Стяуа" та "Рапіда" також втрутилися у сутичку.

Лиш за допомогою запасних футболістів вдалося владнати конфлікт.

У підсумку, головний арбітр показав червоні картки Препеліці та Алексі. А от Дану Коман був змушений покинути поле через травму руки.

Відзначу, що матч закінчився з рахунком 0:0. У турнірній таблиці "Рапід" посідає третє місце, а "Стяуа" розмістилася на восьмій сходинці.

Фанати "Ворскли" і "Таврії" побилися у Полтаві (відео)