Сабо: "Головне – створити колектив однодумців"

Новий головний тренер київського "Динамо" Йожеф Сабо розповів про свої найближчі плани щодо виводу команди із кризи.

Йожеф Сабо прокоментував своє призначення головним тренером київського "Динамо". 

"Президент клубу викликав мене у свій кабінет у четвер удень і, по суті, поставив перед фактом: я повинен очолити "Динамо", що володіє відмінним кадровим потенціалом і потребує свіжих ідей, сказав він. 

- Намагався заперечувати, але Ігор Суркіс знайшов такі аргументи, які я не міг відкинути. Зрештою, мені як динамівцеві зі стажем, небайдужа доля команди", - сказав Йожеф Сабо.
 
"На тренерській лаві переживав божевільні нервові перевантаження, пропускав всі переживання через себе, а перед очима в такі моменти виникав образ Васильовича - покійного Валерія Лобановського, що завершив свій земний шлях на робочому місці. 

Повторити його долю мені категорично не хотілося, тому постарався, наскільки це можливо, відгородити себе від небезпечного нервування. Однак згодом зрозумів, що в моєму житті, як у гострій страві перцю, не вистачає тих самих емоцій. А оскільки до посади такого кризового менеджера мені не звикати, вирішив погодитися. Подивимося, що із цього вийде", - заявив Сабо. 

- Головне - створити колектив однодумців. І в команді, і в тренерському штабі, і в команді клубних менеджерів. Всі ми повинні працювати на загальну ціль - і успіх прийде. Так він, у принципі, і не може не прийти до команди з такими традиціями й підбором виконавців. Роботи непочатий край, але я цього не боюся". 

На питання, чи варто очікувати кадрових змін, Сабо заявив: "У тренерському штабі - напевно, хоча я не виключаю, що мені будуть допомагати ті ж люди, що й Дем’яненку. 

Що стосується гравців, то відносини з ними збираюся починати із чистого аркуша. Навіщо вводити штрафні санкції за старі гріхи: всі ми на даному етапі повинні працювати, а не з'ясовувати стосунки. Але це не означає, що надалі я не буду стежити за дисципліною".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: