Сафіуллін: через війну не відбулися Олімпіади в 42-му і 44-му роках

Равіль Сафіуллін під час урочистої зустрічі з ветеранами і учасниками бойових дій чомусь згадав про непроведені Олімпіади за часів війни.

Через Велику Вітчизняну війну не відбулися дві Олімпіади: одна - в 1942 році, а друга - в 1944 році. Про це розповів голова Державної служби молоді і спорту Равіль Сафіуллін під час урочистої зустрічі ветеранів і учасників бойових дій з керівництвом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

"Через війну не відбулися дві Олімпіади - у 1942-му і 1944 роках. Але ще раз кажу вам велике спасибі за Перемогу", - наголосив Сафіуллін.

До чого Сафіуллін згадав про ці Олімпіади, що не відбулися, важко сказати. Однак при цьому голова Держслужби молоді і спорту подякував ветеранам за перемогу у війні.

"Ми працюємо завдяки вам, спорт піднімаємо завдяки вам. Коли ви були молодшими за нас, замість того, щоб навчатися, займатися спортом, ви воювали", - відзначив Сафіуллін.

Нагадаємо, що президент України Віктор Янукович на зустрічі з ветеранами заявив, що Україна подала заявку на проведення Олімпіади-2022.

Читайте також:

Проросійські активісти виїхали до Львова святкувати 9 травня

Буковина відмовилась від червоних прапорів на День Перемоги

Луценко про День Перемоги: і Гітлеру, і Сталіну п...ць!

FEMEN привітали ветеранів з Днем Перемоги голими грудьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: