Саленко: "Динамо" вже не вважають серйозним суперником

Олег Саленко вважає, що на сьогодні в Україні є одна команда високого рівня - донецький "Шахтар". Щод "Динамо", то киянам потрібно починати з нуля.

Колишній нападник київського "Динамо", а нині футбольний фахівець Олег Саленко вважає, що на сьогодні в Україні є одна команда високого рівня. Це, на його думку, донецький "Шахтар".

Щодо "Динамо" Саленко розповів наступне:

- Всі розуміють, що в Києві фактично все потрібно починати з нуля, треба будувати новий колектив. На жаль, зараз в України залишився тільки один клуб високого рівня - це "Шахтар". А "Динамо" зараз буде боротися за друге місце з "Металістом". Думаю, доля чемпіонства вже вирішена.

Зараз "Динамо" для мене - це сум і біль. Найбільш образливе те, що інші команди чемпіонату вже навіть не вважають киян серйозним суперником. Це ще добре, що "Таврія" відпустила біло-блакитних з миром.

- Що потрібно змінити в команді в період міжсезоння?
- Після того, як Газзаєв розвалив команду, "Динамо" необхідний сильний фахівець з вольовим характером, який зможе налагодити атмосферу в колективі. Ця людина повинна чітко вибудувати систему взаємовідносин керівництва з гравцями.

- Чи є в нинішньому "Динамо" гравці, які відверто не дотягують до рівня клубу?
- Не сумніваюся, що таких гравців зараз більше половини. І новий тренер повинен буде чітко донести це до керівництва. Сказати: "Ось із цими робіть що хочете, вони мені не потрібні!". І тоді в команді не буде такого бардаку як зараз, кожен футболіст буде думати на полі.

Читайте також:

Андре жалкує, що Газзаєв пішов з "Динамо"

Буряк з Блохіним готові очолити київське "Динамо"

Лужний: "Динамо" здатне обійти "Шахтар" у чемпіонаті

"Динамо" взяло очко в Криму (відео)

Сабо: робота Газзаєва ще позначається на "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: