Самуель Ето'о подав у суд на "Барселону"

Самуель Ето'о направив позов проти "Барселони" з метою стягнути зі свого колишнього клубу 3 мільйони євро.

Камерунський нападник міланського "Інтера" Самуель Ето'о направив позов проти "Барселони" з метою стягнути зі свого колишнього клубу 15% від загальної вартості його трансферу в "Інтер".

Цю частину трансферу - а це близько трьох мільйонів євро - камерунець не отримав, при цьому 15% є обов'язковою виплатою футболістам у схожих випадках, за винятком їх добровільної відмови.

Камерунця і "Барсу" очікує досудова спроба знайти спільну мову. У випадку якщо сторони не дійдуть згоди під час процедури примирення, тоді позов піде за призначенням і за справу візьметься суд.

Однак "Барселона" вже надала аргументи, чому вона не збирається платити вищезгадану суму: по-перше, в обставинах, що склалися платити повинен клуб, що придбав гравця, тобто "Інтер", а по-друге, це зобов'язання поширюється лише на угоди між іспанськими клубами.

Згідно з нормативними документами Асоціації іспанських футболістів, гравець при транфері між іспанськими клубами має право на 15% від суми трансферу, причому платить сторона, що набуває права на гравця.

У зв'язку з цим все вказує на те, що рішення буде прийматися у відповідному суді.

Але, незважаючи на те, що позиція керівництва "Барси" виглядає цілком логічною і обґрунтованою, іспанські ЗМІ пишуть про те, у камерунського футболіста є певні шанси виграти цю справу, оскільки в Іспанії вже був подібний прецедент.

Схожа ситуація сталася в лютому 2008 року, коли суд прийняв сторону Альберта Луке в його позові проти свого колишнього клубу - "Депортиво". Тоді Луке звернувся до суду з метою отримати належні йому 15% після трансферу в англійський "Ньюкасл Юнайтед".

Суд визнав позов футболіста і примусив "Депортиво" сплатити 2,1 мільйона євро із загальної суми в 14 мільйонів, отриманої від англійців за той трансфер, не дивлячись на те, що "Ньюкасл Юнайтед" аж ніяк не підпадав під юрисдикцію іспанського законодавства. Суд вирішив, що правила Асоціації іспанських футболістів існують для того, щоб їх виконувати.

До речі, 17 пункт цих правил підкреслює, що ці 15% бере на себе клуб, що набуває права на футболіста.

Читайте також:

Зірковий новачок "Барселони" не зіграє проти "Динамо"

"Барселона" розгромила "Расинг" без Чигринського

Чигринський взяв участь у блискучій перемозі "Барселони"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: