Семеро російських атлеток покарані за підміну сечі

Рішення про дискваліфікацію російських легкоатлеток, підозрюваних у підміні допінг-проб, було ухвалене сьогодні Російською федерацією легкої атлетики.

Всеросійська федерація легкої атлетики (ВФЛА) дискваліфікувала на два роки сімох спортсменок: Олену Соболєву, Дарину Піщальникову, Гульфію Ханафєєву, Тетяну Томашову, Юлію Фоменко, Світлану Черкасову та Ольгу Єгорову. Легкоатлетки підозрюються у підміні допінг-проб.

Відлік терміну дискваліфікації починається з кінця весни 2007 року. Саме весною 2007 року у спортсменок були взяті перші допінг-проби. Другий допінг-тест легкоатлетки пройшли на чемпіонаті світу в японській Осаці у серпні-вересні того ж року. Проби, взяті у спортсменок 22 липня 2008 року в Москві, показали, що ДНК у перших пробах не відповідають істинній. 

Неспівпадання ДНК дозволило Міжнародній асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) запідозрити росіянок у навмисній підміні сечі, яка здається для перевірки на допінг. 31 липня 2008 року легкоатлетки були тимчасово усунені від участі у змаганнях, зокрема у пекінській Олімпіаді. 

Найіменитішою з дискваліфікованих росіянок є Олена Соболєва, яка до підозри у підміні допінг-проб вважалася претендентом на олімпійське золото в бігу на 800 і 1500 метрів, входячи до числа кращих легкоатлеток планети.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: