Сенсаційна "Олександрія" створила вражаючий камбек у грі з дебютантом УПЛ

Команда Володимира Шарана продовжує втримувати другу сходинку.

"Олександрія" у рамках 7 туру української Прем'єр-ліги зуміла відігратися в матчі з новачком чемпіонату - ФК "Львів".

Гості пропустили вже на восьмій хвилині протистояння - Бруно Да Сілва вколотив м'яч у сітку воріт суперника після відскоку від стійки. На 21 хвилині "Львів" подвоїв свою перевагу - Лукас Тейлор вдало замкнув головою навіс з правого флангу від Олександра Голікова.

Команда Володимира Шарана взялася до справи вже після перерви. На 53 хвилині "Олександрія" скоротила відставання у рахунку до мінімуму. Василь Грицук, який щойно з'явився у грі з лави для запасних, відправив ігровий знаряд точно за призначенням після передачі у виконанні Андрія Цурікова.

На 83 хвилині "Олександрія" зуміла відігратися - Артем Сітало, який також посилив гру команди після виходу на заміну, спокійно переграв голкіпера львів'ян та встановив остаточний рахунок на табло - 2:2.

Після цього епізоду обидві команди ще мали по одному шансу, аби відзначитися в сітці воріт один одного, але якщо удар господарів відбив воротар, то постріл від усе того ж таки Грицука прийшовся у поперечину.

Таким чином, поділивши очки зі "Львовом", "Олександрія" набрала вже 16 балів. Зараз вони перебувають на другій сходинці. Що стосується львів'ян, то вони з 6 пунктами посідають 9 позицію.