Сергій Бубка: "Путін – запорука перемоги"

Президент НОК України прокоментував вибори столиці Олімпіади-2014, що відбулися цієї ночі у Гватемалі.

Сергій Бубка
Президент НОК України Сергій Бубка (Фото - wikipedia)
Президент НОК України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету Сергій Бубка прокоментував підсумки виборів міста-господаря зимових Олімпійських ігор-2014 року. 

“Перш за все, хочу відзначити, що всі три кандидати були достойні. Всі три заявки – Сочі, Зальцбурга та Пйончанга справили дуже приємне враження своєю чудовою організацією та творчим підходом. Це стосується як виступів членів делегацій, так і того відеоматеріалу, тих проектів, що були презентовані”
, - підкреслив Сергій Бубка. 

За словами Сергія Назаровича, рівень цих презентацій був набагато вищим від тих, що були представлені на розсуд членів МОК містами-кандидатами на проведення літніх Ігор-2012. 

Коментуючи процедуру голосування, Сергій Бубка підкреслив високий організаційний рівень: “Не дивлячись на те, що електронне голосування відбувалося вперше, особливих проблем не виникало. 

Були певні тонкощі, не спрацював пульт у Маріо Песканте, однак за хвилину все було полагоджено і він зміг проголосувати”. 

Щодо перемоги російського Сочі, президент НОК наголосив: 

“Російській делегації було нелегко. Розпочинати першими презентацію – завжди складно. Втім, представлення Сочі залишило чудове враження. Безумовно, окремим дуже сильним фактором стала присутність президента Росії Володимира Путіна, який вразив членів МОК своєю промовою англійською та французькою мовами”. 

Сергій Бубка зазначив, що проведення зимових Олімпійських ігор в Сочі дозволить зміцнити позиції міжнародного олімпійського руху, сприятиме його подальшому розвитку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: