Сергій Ребров буде грати в Києві

Ребров може приєднатися до команди Олександра Заварова в найближчі дні.

Чемпіони Росії Рубін завершують співробітництво з 35-річним Сергієм Ребровим, який 11 разів вигравав національні чемпіонати в трьох країнах – Україні, Туреччині та Росії.

Хавбек не прибув на збір "Рубіна" в Австрію, а сервісні служби вже демонтували супутникову тарілку на будинку в Казані, де жив футболіст.

Його менеджер Шандор Варга в даний час узгоджує останні деталі розриву контракту або майбутнього трансферу. Термін договору Реброва з "Рубіном" закінчується в грудні, і зараз він вже має право обирати будь-які варіанти продовження кар'єри, не повідомляючи нинішній клуб про нові плани.

Майбутнє Реброва визначиться в липні. У Росії він зможе бути заявлений за новий клуб лише в серпні, а в Україні клуби виходять з відпустки вже на цьому тижні.

Зокрема, переговори з ветераном вже провів "Арсенал": він може приєднатися до команди Олександра Заварова в найближчі дні.

"Не можу підтвердити цю інформацію, але і спростовувати нічого не стану, - сказав Ребров. - Слова "диму без вогню не буває", тут цілком доречні. Хотілося б мені попрацювати з Заваровим? Звичайно, так. Думаю, подібну відповідь дав би будь-який футболіст. Тренер "Арсеналу" не тільки відомий у минулому гравець, але й відмінний професіонал. До того ж у Києві мій будинок".

Читайте також:

Сергій Ребров: закінчу з футболом

Ребров: Зідан запросив мене в свою команду

Ребров: тандем з Шевченком можливий у збірній

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: