Сергія Назаренка відзначили

Гравець "Дніпра" посів 3-е місце в опитуванні видання "Спорт-Експрес" на кращого гравця місяця серед країн колишнього СРСР.

Успішна гра одного з лідерів "Дніпра" Сергія Назаренка за свій клуб виявилася поміченою не тільки в Україні. 

За підсумками конкурсу "Звєзда" на звання кращого футболіста країн Співдружності і Балтії, що проводиться виданням "Спорт-Експрес", Сергій в липні посів третє місце вслід за півзахисником "Спартака" Єгором Тітовим і нападаючим "Зеніта" Андрієм Аршавіним

За умов конкурсу в кінці кожного місяця 15 засобів масової інформації країн колишнього СРСР (по одному від кожної країни) визначають свою п'ятірку кращих футболістів. 

В кінці ж року підсумовуються підсумки і таким чином визначається найкращий футболіст року на пострадянському просторі. 

Повертаючись до липневого конкурсу, зазначимо, що в активі Сергія опинився 41 бал, Тітов набрав 56 і Аршавін - 51 (за перше місце нараховується 5 балів, за друге - 4, третє - 3, четверте - 2, п'яте - 1). 

Сергія на 1-е місце поставило одне видання - "Спорт-Експрес в Україні", чотири ЗМІ (з Білорусі, Казахстану, Таджикистану і Туркменії) відвели йому 2-е місце, а три (з Грузії, Литви і Узбекистану – 3-е місце. 

Лише естонське видання Etsti Spordileht не згадало Сергія у своїй п'ятірці. 

У загальному заліку після семи місяців Назаренко займає 13-е місце. Лідирує нападаючий "Севільї" Олександр Кержаков, на другому місці - форвард "Челсі" Андрій Шевченко, а на третьому - колега по амплуа Кержакова і Шевченка - Іван Саєнко з "Нюрнберга".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: