"Севастополю" ніде приймати матчі Прем'єр-ліги

На першому етапі буде реконструйовано стадіон "Севморзаводу" з тим, щоб вміщати до 5 тисяч глядачів.

У новачка Премєр-ліги ПФК "Севастополь" на сьогодні немає стадіону, готового приймати матчі чемпіонату. Про це заявив голова севастопольської держадміністрації Валерій Саратов

Це завдання міська влада має намір вирішувати поетапно. На першому етапі буде реконструйовано стадіон "Севморзаводу" з тим, щоб вміщати до 5 тисяч глядачів.

Далі Севастополь повинен буде ухвалити рішення про те, який стадіон стане головним: стадіон ВМСУ (колишній КЧФ), який влада сподівається отримати в комунальну власність, або стадіон у Заміської балці, гроші на який будуть закладені в наступному році.

Крім того, ведуться переговори з Банківської академією про будівництво стадіону поруч з Парком Перемоги. Буде продовжено і будівництво стадіону "Гірник". У результаті в кожному районі міста повинно бути по стадіону.

До того ж, Валерій Саратов висловив надію на успішне завершення переговорів з потенційним спонсором ПФК "Севастополь" до 10 червня, коли на площі Нахімова відбудеться публічне вшанування міського футбольного клубу, який вийшов у Прем'єр-лігу.

"Футбол - штука дорога. Потрібно шукати спонсора. За всі післявоєнні роки у нас, хоча і були сильні команди, але такого проривного моменту ще не було. Уявляєте, до Севастополя буде приїжджати "Динамо" Київ, "Шахтар" Донецьк, а може, і європейські клуби", - сказав Саратов.

Зауважимо, що одним з варіантів для "Севастополя" є проведення домашніх матчів чемпіонату у Сімнерополі.

Читайте також:

"Волинь" і "Севастополь" увійшли в еліту українського футболу

Лужков відвідає Севастополь наприкінці липня

ЧФ Росії нарощує борги перед Україною та севастопольцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: