Шахісти зібрались у Форосі

В Україні сьогодні стартував крупний турнір з шахів, в якому беруть участь 12 гросмейстерів з 8 країн світу.

Шахи
У понеділок, 18 червня, у Форосі (Крим) відкрився сильний міжнародний шаховий турнір "Аеросвіт-2007". 

У відкритті турніру взяв участь президент Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) Кірсан Ілюмжинов, який, відкриваючи змагання, оголосив, що 24 червня президентська рада ФІДЕ розгляне питання про включення турніра у Форосі в шаховий календар федерації. Це, за його словами, означатиме, що в другій половині червня в шаховому середовищі проводитиметься єдиний міжнародний турнір.

Призовий фонд турніру з урахуванням спеціальних призів складе 120 тисяч доларів США. Змагання пройдуть по круговій системі в 11 турів і завершаться 29 червня. Середній рейтинг турніру склав 2694 балів, що на 3 бали вище за рейтинг торішнього турніру. 

Учасники турніру - 12 гросмейстерів з восьми країн світу: чемпіони і віце-чемпіони світу різних років, багаторазові переможці шахових Олімпіад Петро Свідлер (Росія), Василь Іванчук (Україна) і Сергій Рублевський (Росія), Олімпійські чемпіони (2004 р.) Павло Ельянов і Сергій Карякін (обидва - Україна), віце-чемпіон світу (2000 р.) Олексій Широв (Іспанія), переможці континентальних і національних чемпіонатів Лівіу-Дітер Нісипяну (Румунія), Крішнан Сашикіран (Індія), Леньєр Домінгес (Куба) і Люк ван Велі (Нідерланди), чемпіон світу серед юнаків (2001), двократний переможець Кубка Європи серед клубних команд Дмитро Яковенко (Росія), чемпіон двох країн - України (2000 р.) і США (2006 р.), призер Всесвітніх шахових Олімпіад Олександр Оніщук (США).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: