"Шахтар" дуже прикро поступився "Ромі" та вилетів з Ліги чемпіонів

Долю поєдинку вирішив лише один забитий гол.

Донецький "Шахтар" у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мінімально поступився італійській "Ромі" з рахунком 1:0.

Не забивши у ворота один одного у першій половині зустрічі, команди дещо пожвавилися у другому таймі. На 52-й хвилині протистояння захист "гірників" прогавив форварда "вовків" Едіна Джеко, який, уникнувши положення поза грою, пробив під воротарем донеччан Андрієм Пятовим.

На 79-й хвилині зустрічі завдання для донеччан ускладнив Іван Ордець, який отримав пряму червону картку за фол останньої надії проти все того ж Едіна Джеко.

Тим не менш, останні хвилини протистояння пройшли під диктовку гостей, проте у завершальній дії футболістам "Шахтаря" дещо не пощастило. Вже у додатковий час нічию міг вирвати Дентіньо, який трохи не дотягнувся до м'яча після прострілу з лівого флангу у виконанні Тайсона.

Таким чином, поступившись "Ромі", команда Паулу Фонсеки покидає цьогорічний розіграш Ліги чемпіонів. За сумою двох матчів рахунок 2:2, проте "Рома" пройшла до наступної стадії змагань завдяки голу, який було забито на виїзді.