"Шахтар" і "Динамо" підрахували збитки

Збиткі донецького "Шахтаря" за минулий рік склали рекордні 220 мільйонів гривень.

Гранди українського футболу - донецький "Шахтар" і київське "Динамо" - підрахували свої збитки за 2008 рік. І якщо клуб Ігоря Суркіса був збитковим "лише" на 18 млн. гривень, то команда Ріната Ахметова встановила власний рекорд - 220 мільйонів гривень.

Цього сезону бюджет "Шахтаря" складе близько 65 мільйонів доларів (80 мільйонів у минулому сезоні). "Гірники" будуть вимушені відкласти до кращих часів деякі маркетингові проекти. Зменшаться рекламні витрати і бюджет юнацької академії, а також будуть відмінені виїзні поїздки уболівальників, які раніше фінансував клуб.

"Динамо" теж не приносить прибутку своїм господарям. Проте чистий збиток клубу за 2008 рік був набагато менший - 18 мільйонів гривень. Але на відміну від ФК "Шахтар", президент "Динамо" Ігор Суркіс не збирається урізати бюджет своєї команди навіть в період кризи. Правда, клуб вимушений розглядати варіанти скорочення деякого персоналу.

Бюджет київського клубу на 2009 рік складе 51 мільйон євро. Але це без урахування трансферів.

Відзначимо, що в попередньому сезоні "Динамо" заявляло бюджет у розмірі 41 мільйона доларів, і ще 20 мільйонів було виділено спонсорами клубу.

Читайте також:
Сьомін перебудував захисні редути "Динамо"
Луческу-старший по-сімейному розібрався із сином
Збірна Естонії вийшла на матч у футболках "Шахтаря" - і програла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: