"Шахтар" оголосив війну підробкам

ФК "Шахтар"  серйозно починає боротися з контрафактною продукцією під маркою клубу.

Донецький "Шахтар" оголосив війну всякого роду підробкам під маркою клубу. Під це підпала і футбольна форма "Шахтаря", яка реалізується на ринках та магазинах України, але за якістю не є офіційною продукцією.

Так за десять днів роботи разом з міліцією в Харкові, на ринку Барабашово, було вилучено три з половиною тисячі комплектів форми. І це тільки вершина айсберга. Приблизно в п'ять разів більше продукції завозиться й продається на одеському ринку Сьомий кілометр. Це основні точки "самопальних" оптових продажів.

"Відвідуючи торгові точки, ми все частіше бачимо, особливо на ринках, явну підробку фірмової екіпіровки "Шахтаря". Смугаста футболка, чорні шорти, і все за дуже смішними цінами, близько 80 - 100 гривень. В основному це дитяча форма без використання натуральних матеріалів - зокрема, бавовни. Сам одяг не піддається жодній критиці, але в той же час він дуже дешевий і з логотипом "Шахтаря". Це контрафактна продукція, вироблена без відома клубу, з піратським використанням офіційного логотипу і зразка форми компанії Nike. Виготовлена така продукція в Китаї, - розповів Сергій Федорчук, директор комерційної структури ТОВ "Шахтар Трейдінг", яка безпосередньо займається захистом бренду і продажем офіційної атрибутики з логотипом клубу.

"У той же час клуб готовий співпрацювати з усіма офіційними компаніями, надавати логотип і ліцензійне право його використання. Але для цього повинна проводитися певна процедура, за це виплачуються гроші - укладається ліцензійний договір, - додав Сергій Федорчук. - Відтепер ми будемо постійно контролювати як великі, так і дрібні ринки, моніторити роздрібні торгові точки. Кожен продавець повинен розуміти: підробка однозначно буде конфіскована в законному порядку, а потім знищена. Підприємці повинні зрозуміти: якщо ти купуєш контрафактну продукцію, то несеш за це відповідальність".

Читайте також:

"Шахтар" зіграє на Кубку Співдружності

"Шахтар" є найкращим клубом східної Європи

Шевченко визнав, що "Шахтар" є лідером українського футболу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: