"Шахтар" оскаржив рішення ФФУ

"Шахтар" просить КДК ФФУ зобов'язати ФФУ призначити на матч 1/2 фіналу Кубка України "Шахтар" - "Динамо" іноземних арбітрів.

ФК "Шахтар" звернувся до голови Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України Стефана Решка зі скаргою на рішення ФФУ, що стосується відмови призначити іноземних арбітрів на матч 1/2 фіналу Кубка України "Шахтар" (Донецьк) - "Динамо" (Київ).

Офіційний документ містить текст наступного змісту: "ФК "Шахтар", згідно Регламенту змагань (глава 5, ст.33, п.3) та процедури запрошення іноземних арбітрів для проведення матчів Чемпіонату та Кубку України, заздалегідь відправив відповідне прохання, що стосується призначення іноземної бригади арбітрів на вищевказаний матч, однак одержав відмову від ФФУ.

ФК "Шахтар" вважає, що рішення ФФУ з цього питання порушує вищезгадані регламентні документи та ставить клуб в нерівні умови з суперниками.

ФК "Шахтар" просить КДК скасувати це рішення і зобов'язати ФФУ призначити на матч 1/2 фіналу Кубка України "Шахтар" - "Динамо" іноземних арбітрів".

Звернення підписано генеральним секретарем ФК "Шахтар" Олександром Черкасовим.

Копія звернення направлена до Федерації футболу України.

Читайте також:

ФФУ: матч "Шахтар" - "Динамо" обслужить українець

Протистояння "Шахтаря" і ФФУ не завершилось

"Шахтар" дає 7 мільйонів за одного з лідерів "Динамо"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: