"Шахтар" отримав грамоту "За заслуги перед українським народом"!

Володимир Литвин зазначив, що він щасливий бачити в залі Верховної Ради володарів Кубка УЄФА.

26 травня "Шахтар" побував в будинку Верховної Ради, де "гірники" отримали відповідні нагороди в честь перемоги в Кубку УЄФА.

Відомий всім жителям країни зал українського парламенту викликав жвавий інтерес у футболістів. Вони стали вивчати, де які фракції розташовуються, читати знайомі прізвища депутатів на табличках їх столів. Зрозуміла справа, всім захотілося подивитися, де знаходяться робочі місця Ріната Ахметова та Бориса Колесникова. Борис Вікторович особисто показав їх гравцям.

Спікер Верховної Ради Володимир Литвин сказав, що він щасливий бачити в залі володарів Кубка УЄФА. І мимоволі задивився на сріблястий трофей, встановлений на парламентській трибуні.

З'ясувалося, що в жарких дискусіях напередодні фіналу Литвин продемонстрував незвичайний дар провидця. Виявляється, він був упевнений у перемозі донеччан з рахунком 2:1. Керівник парламентаріїв сформулював цікаву оцінку події: "Ви дали патріотизм в інтернаціональному вимірі".

Побажавши гравцям "Шахтаря" здоров'я і тиску 120 на 80 в збудженому стані, Володимир Литвин вручив команді в особі її капітана Даріо Срни грамоту Верховної Ради. "За заслуги перед українським народом"!

Коли пішло неформальне спілкування, Дмитро Чигринський, Юрій Вірт та Володимир Єзерський скористалися нагодою і випробували, як сидиться в президії, на кріслах спікера і віце-спікерів парламенту. Тим самим вони підтвердили, що вихідці з західної України більше тяжіють до політичної діяльності.

Тим часом, Рінат Ахметов сказав Володимиру Литвину, мовляв, у "Шахтаря" сьогодні особливий день – прийом у Президента, відвідування Верховної Ради ... Тому, якщо ввечері щось піде не так, як треба в грі з киянами, вся відповідальність ляже на Президента і спікера . Цей жарт підвів риску під відвідуванням парламенту і команда відправилась в готель "Опера" відпочивати і готуватися до матчу. Оскільки день прийомів на вищому рівні повинен закінчитися красиво – гідною грою.

Нагадаємо, що Президент України Віктор Ющенко також вручив високі державні нагороди гравцям та працівникам футбольного клубу "Шахтар".

Читайте також:

Ющенко отримав 20-й номер в команді Ахметова

Ющенко вручив Массімо Уголіні медаль "За працю і перемогу"

Україна не вийшла в фінал Меморіала Баннікова

ВідеоЛитвин нагородив "Шахтар"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: