"Шахтар" підписав контракт з талановитим 19-річним бразильцем

Гравець відмовив навіть "Барселоні".

Донецький "Шахтар" підписав контракт з юним нападником бразильського "Сан-Паулу" Маркіньосом Сіпріано.

Як повідомив сам гравець, він вже узгодив попередню угоду з "гірниками". До України 19-річний футболіст має перебратися після 15 вересня, коли закінчиться його контракт з "Сан-Паулу".

"Я підписав попередню угоду з Шахтарем. Переїду в Україну після того, як 15 вересня закінчиться мій контракт з Сан-Паулу", - розповів Сіпріано у інтерв'ю Esportes.yahoo.com.

Очікується, що Сіпріано приєднається до донеччан на правах вільного агента, а контракт буде розрахований на чотири роки. Зазначається, що талановитий виконавець заради переходу до "Шахтаря", відмовив "Барселоні".

"Інтерес виявляли багато клубів, але офіційні пропозиції зробили тільки Шахтар і Барселона. Моє рішення не пов'язане з грошима, я вибрав довгостроковий проект, де добре працюють з молодими бразильцями і де я зможу грати в Лізі чемпіонів", - зазначив Сіпріано.

19-річний Маркіньос перебуває в системі "Сан-Паулу" з 2015 року, але за першу команду поки зіграв лише одну гру. Нещодавно видання Four Four Two поставило Сіпріано на 87 місце серед 100 найкращих молодих футболістів світу.

Залиште свій коментар