21:45 Шахтар - Порту / Фото: prosport.tsn.ua

Відбувся матч другого туру Ліги чемпіонів між донецьким "Шахтарем" та "Порту".

2:0 Луїс Адріано, 85'
  2:1 Джексон Мартінес, 89'
  2:2 Джексон Мартінес, 90+4'

СТАТИСТИКУ МАТЧУ ШАХТАР - ПОРТУ ДИВІТЬСЯ ТУТ

90+4'   на жаль, "гірники" не втримали перевагу у два м'ячі, втративши перемогу в останній атаці
89'   за гру Ракицького пенальті. Тепер Джексон Мартінес забив. Удар під стійку. П'ятов не дістав м'яч
85'   нарешті пройшла контра. Зліва Бернард чи то бив, чи то прострілив, а Адріано замкнув дальню стійку
85'    ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛ - Адріано
75'   останні хвилин 15 атакує лише "Порту". У донеччан вітсутня контргра
23:05   різнобарвне виконання на Арені Львів. З інтервалом у кілька хвилин співають про Путіна і "Червону руту"
22:55   а глядачі продовжують "розважатися". Тричі за три хвилини стрибають на арені під кричалку "хто не скаче, той москаль"
52'   Кучер в штрафному майданчику "драконів" виконав свої захисні функції, відібравши м'яч у захисника "Порту". Вийшов сам на сам, але не бив, а віддав Тейшейрі на порожні ворота і 1:0
52'    ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛ - Тейшейра
48'   хороший штрафний заробили "гірники", але Срна пробив невдало. Низом і м'яч рикошетом від гравця "Порту" прилетів у руки воротарю
22:35   підсумовуючи перший тайм, скажу, що цікавіше в атаці діяли "гірники", але більшість гострих контрвипадів "Шахтаря" закінчувалися неточними пасами. Натомість "Порту" атакував великими силами і завдав утричі більше ударів. Тим не менше, П'ятов зберіг ворота "на замку", тож нас чекає цікавий другий тайм
43'   активізувалися перед перервою "дракони". Хороший момент був у Тельо, але іспанець не влучив у ворота з 15-ти метрів
34'   пенальті у "Порту". Кучер збив Браїмі. Але удар алжирця відбив П'ятов - молодчинка!!!
31'   і знову конратаку запороли гірники неточним пасом. Тепер Коста не віддав як слід Тайсону
29'   неймовірно! як щастить "драконам". Адріано не дотягнувся до м'яча, а воротар з захисником ледь собі не забили
24'   здалеку приклався Коста - але вище воріт
22'   дуже хороший момент марнує Тейшейра. Алекс неточним пасом запоров контратаку 3 в 2
22:00   футболісти грають, а вболівальники живуть своїм життям. "Слава Україні - Героям Слава", "Хто не скаче, той москаль", "Путіно - х*йло" та інші народні кричалки, які об'єднали вболівальників по всій країні
13'   дуже хороша відповідь гостей, але дальньому удару Даніло забракло влучності
10'   перший гострий момент у матчі. Це Тайсон зліва крутив у дальню дев'ятку, але Фабіано у карколомному стрибку перевів м'яч на поперечину
21:45   "Арена-Львів" на 100 відсотків підготувалася до дебюту у Лізі чемпіонів
21:00   загальна статистика "Порту" з українськими командами: 6-2-2, м'ячі 17:10
21:00   загальна статистика "Шахтаря" з португальськими клубами: 4-2-6, м'ячі 15:15
21:00   раніше "Шахтар" та "Порту" зіграли чотири матчі в єврокубках. У Кубку кубків-1984 португальці перемогли з загальним рахунком 4:3 (3:2 в Порту і 1:1 у Донецьку). А в ЛЧ-2011/12
21:00   донеччани у першому турі зіграли по нулям з "Атлетиком", а "Порту" розгромив БАТЕ з рахунком 6:0
21:00   у другому турі Ліги чемпіонів prosport.tsn.ua покаже прямі трансляції трьох матчів, які відбудуться 30 вересня. О 21:45 дивіться гру ШАХТАР - ПОРТУ
21:00   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua

Шахтар - Порту - 2:2. Відео матчу