"Шахтар" розгромив "Олімпік" завдяки хет-трику Мораєса

Команда Фонсеки очолила турнірну таблицю.

У Києві на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського в рамках 6-го туру УПЛ відбулося перше цього сезону донецьке дербі.

Так, "Олімпік" та "Шахтар" видали найрезультативніший матч сезону. Перемогу впевнено відсвяткувала команда Паулу Фонсеки - 5:2.

Рахунок в матчі відкрив Марлос на 11 хвилині, а вже на 17 хвилині після пасу Ісмаїлі відзначився Жуніор Мораєс.

Щоправда за хвилину Геннадій Пасіч (18) в дотик відправив м'яч у ворота після вдалого пасу Павла Ксьонза і спрробував скоротити відставання.

На 33 хвилині Мораєс оформив дубль після ще одного гольового пасу Ісмаїлі. А перед свистком на перерву Тарас Степаненко довів рахунок до розгромного після розіграшу кутового (42).

Мораєс забив третій для себе гол в матчі на 75 хвилині. Та за хвилину Олег Данченко помилився і переправив м'яч у ворота Пятова, забивши автогол. Це жодним чином ситуацію не змінило.

Після шести турів "Шахтар" з 15 очками вийшов на перше місце, але вже в цьому турі його знову можуть наздогнати "Динамо" і "Олександрія" - у них по 12 балів. "Олімпік" з 6 очками посідає 6 місце.