"Шахтар" розім'явся на команді Грозного під час міжнародної перерви

Усі голи за "гірників" провели бразильці.

Донецький "Шахтар" розгромив новачка української Прем'єр-ліги київський "Арсенал" під час міжнародної перерви.

У рамках контрольного спарингу підопічні Паулу Фонсеки розібралися зі столичною командою з рахунком 3:0.

"Гірники" відкрили рахунок вже на десятій хвилині протистояння - Фернандо обігрався з Жуніором Мораєсом та пробив повз голкіпера. За чотири хвилини до результативної передачі Мораєс додав й забитий гол. Бразильський нападник донеччан вдало реалізував пенальті, який на собі заробив Сергій Болбат.

Остаточну крапку в матчі поставив Майкон, який під кінець гри ідеально виконав штрафний удар.

Таким чином, як й у минулій зустрічі, яка проходила у рамках 2 туру УПЛ, "Шахтар" знову відзначився трьома "сухими" голами у воротах "канонірів". Цікаво й те, що усі шість м'ячів за "гірників" оформили бразильці. У першій дуелі за донеччан також забивали Мораєс та Фернандо.

Нагадаємо, що після 11 турів в активі "Шахтаря" 28 балів та 1 сходинка. Що стосується "Арсенала", то вони з 7 очками замикають останню позицію в турнірній таблиці.