"Шахтар" розправився з "Оболонню" у Києві (відео)

"Оболонь" - "Шахтар" - 0:2 / Фото: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" з рахунком 2:0 обіграв "Оболонь" у столиці та на кілька годин очолив турнірну таблицю.

Донецький "Шахтар" з рахунком 2:0 обіграв у столиці аутсайдера чемпіонату "Оболонь". Таким чином, "гірники" взяли переконливий реванш у "пивоварів" за дві поразки у минулому сезоні.

Щоправда матч у Києві дався донеччанам не легко. У першому таймі господарі зберегли свої ворота "на замку". Зокрема, на 24-й хвилині Луїс Адріано не реалізував 11-метровий.

Але на початку другого  тайму м'яч таки побував у воротах Березовського. Рац прострілив майже від лицьової лінії і Дуглас Коста, залишений без опіки, відправив м'яч у неприкритий кут.

"Пивовари" у відповідь провели кілька небезпечних атак, але до ударів по воротах Рибки справа не дійшла.

А на 70-й хвилині "Оболонь" залишилася у меншості. Антон Шевчук, який вийшов на заміну на 64-й хвилині, отримав дві жовтих картки за шість хвилин, чим дуже підвів господарів.

"Шахтар", отримавши перевагу у одного гравця довів гру до перемоги, забивши другий гол на 90-й хвилині. Адріано бив через себе і м'яч на шляху у ворота, зачепив коліно Євгена Селезньова. Нападник перебував у офсайді, але суддівська бригада зарахувала взяття воріт.

0:2 - "Шахтар" принаймні на кілька годин очолив турнірну таблицю.