"Шахтар" розтрощив "Зірку" та відірвався від "Динамо" у чемпіонаті

Донеччани провели потужний перший тайм.

Донецький "Шахтар" у рамках 21-го туру української Прем'єр-ліги розгромив кропивницьку "Зірку" з рахунком 5:0.

Цікавий той факт, що усі 5 голів команда Паулу Фонсеки провела у першій половині зустрічі.

Поклав початок розгрому Факундо Феррейра, який на 14-й хвилині вдало розібрався з воротарем суперників після чистого виходу один на один. Через 5 хвилин "гірники" подвоїли свою перевагу - Віктор Коваленко відзначився у сітці воріт суперника після прострілу з лівого флангу від Ісмаїлі.

Ще через дві хвилини господарі втретє забили своєму опоненту - Марлос ідеальним ударом у кут воріт зробив рахунок на табло стадіону у Харкові вже 3:0. Під кінець першої половини зустрічі "Шахтар" ще двічі засмутив воротаря "Зірки", коли Марлос та Феррейра оформили по дублю та встановили таким чином остаточний рахунок у матчі.

Отже, перегравши "Зірку", "Шахтар" набрав 48 балів та на шість пунктів відірвався від київського "Динамо", який у цьому турі несподівано поступився рівненському "Вересу" з рахунком 1:3. "Зірка", у свою чергу", залишилася з 18 очками на 10-й сходинці.