"Шахтар" у скандальному матчі переграв "Верес" та став чемпіоном України

Донеччани оформили 11 чемпіонство.

Донецький "Шахтар" у рамках 31 туру української Прем'єр-ліги здолав дебютанта чемпіонату рівненський "Верес" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у зустрічі провів українець Марлос, який на 5 хвилині протистояння вдало реалізував пенальті, який на собі заробив Ісмаїлі.

Гості могли зрівняти рахунок у середині першого тайму, проте удар у виконанні Руслана Степанюка прийшовся у стійку. Довівши справу до логічного завершення, "гірники" за тур до кінця внутрішньої першості забезпечили собі чемпіонство.

Цікаве те, що матч взагалі міг і не відбутися - усе через масове отруєння гравців "Вереса". Тим не менш, рівняни все ж прийняли рішення вирушити на цю зустріч.

Після цієї перемоги підопічні Паулу Фонсеки набрали вже 75 балів. "Динамо", яке йде на другій позиції, має на 5 очок менше. Отже, класичне дербі між "Шахтарем" та "Динамо", яке відбудеться 19 травня у рамках останнього туру УПЛ, перетворюється на порожню формальність.

Зазначимо, що це вже 11 чемпіонство донеччан. Раніше "Шахтар" здобув перемогу у Кубку України