"Шахтар" виграв у першому матчі цього року

"Шахтар" з мінімальним рахунком виграв перший матч цього року у швейцарського "Грассхоппера" в Кубку Маспаломаса.

Фактично з перших хвилин поєдинку "гірники" взяли ініціативу в свої руки. Донеччани, за великим рахунком, взяли в осаду ворота "Грассхоппера". Оборона швейцарців буквально тріщала по швам. Флангові рейди, удари з далекої відстані, постійний натиск у виконанні "Шахтаря" не давали супернику ні на секунду перевести дух. Тому питання про відкриття рахунку було справою часу.

І вже на 15 хвилині Фернандіньо могутньо сильно по воротам "Грассхоппера" з 25 метрів.

Кіпер швейцарців, здавалося, зловив м'яч, але удар був настільки сильним, що він не зумів стовідсотково зафіксувати м'яч, і той, вислизнувши з рук, закотився у ворота: 1:0.

Після забитого голу "гірники" не зменшили обертів і продовжили тиснути на ворота швейцарської команди. Але до перерви рахунок на табло не змінився.

У другому таймі "Шахтар" вийшов на поле абсолютно в іншому складі.

Небезпечні моменти почали з'являтися біля воріт "гірників", але забити швейцарці так і не зуміли.

У середині другої половини гри червону картку отримав Дмитро Чигринський, який сфолив недалеко від штрафної на форварді швейцарців.

Стартовий склад "Шахтаря": Шуст, Шевчук, Левандовскі, Чижов, Єзерський, Фернандіньо (Дуляй), Гай, Вілліан, Срна, Селезньов, Кастільо.

Склад "Шахтаря" в другому таймі: Пятов, Хюбшман, Жадсон, Дуляй, Чигринський, Іщенко, Федецький, Ракицький, Кастільо (Срна), Полянський, Гладкий.