"Шахтар" впевнено переграв "Олімпік" в донецькому дербі

Матч видався насиченим на події.

У матчі 17-го туру української Прем’єр-ліги в Києві "Шахтар" переграв "Олімпік" - 4:2.

При цьому, дублями у матчі відзначилися Факундо Феррейра за "Шахтар" (6, 39) та Володимир Прийомов за "Олімпік (7, 86). Ще по одному голу за команду Паулу Фонсеки на рахунку Бернарда (57) і Фреда (74).

Зазначимо, що Фонсека був вилучений на 34-й хвилині, коли головний арбітр матчу Євген Арановський в суперечливому епізоді не призначив пенальті у ворота "Олімпіка". Фонсека не був згоден з таким рішенням судді, намагався довести це 4 арбітру, а потім і головному, за що був видалений з технічної зони на трибуни.

Також додамо, що капітан гостей Тайсон отримав травму на 14-й хвилині, бразильця замінив Віктор Коваленко.

Наразі "Олімпік" ділить з "Ворсклою" 3-4 місця в турнірній таблиці (по 25 очок у команд). "Шахтар" набрав 39 очок, що на 7 більше, ніж у "Динамо", яке свій матч 17 туру поки не зіграло.