"Шахтар" впевнено переграв "Верес" та всьоме поспіль зберіг свої ворота "на замку"

"Гірники" зберегли відрив від "Динамо".

Донецький "Шахтар" у рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги розібрався на виїзді з рівненським "Вересом" з рахунком 2:0.

Донеччани відкрили рахунок у цій зустрічі на 24-й хвилині - Тайсон після контратаки спокійно реалізував вихід один на один, вивівши таким чином вперед свою команду. Зазначимо, що перед цим голом чудову можливість відзначитися втратив захисник гостей Ярослав Ракицький, який влучив у каркас воріт.

Подвоїли свою перевагу "гірники" на 79-й хвилині - Давід Хочолава розстріляв воротаря рівнян після подачі з кутового. "Верес" міг мінімум двічі забивати у ворота Андрія Пятова, проте у цей день везіння було не на боці дебютанта УПЛ.

Таким чином, перегравши "Верес", "Шахтар" продовжив "суху" серію у чемпіонаті. Вже сім поєдинків поспіль команда Паулу Фонсеки залишає свої ворота недоторканими.

Наразі в активі донецької команди 63 бали та 1-ше місце у турнірній таблиці. "Верес", своєю чергою, залишився з 33 очками на 5-й сходинці.