"Шахтар" впевнено переміг "Динамо" в Туреччині

24 лютого підопічні Мірчі Луческу проведуть останній матч на зборах.

Донецький "Шахтар" здобув третю перемогу поспіль підготовчому зборі в Туреччині. "Гірники" перемогли мінське "Динамо" з рахунком 2:0.

Обидва голи були забиті у другій половині гри. На 72-ій хвилині Луїс Адріано реалізував пенальті, який заробив Марлос.

Дві хвилини потому Марлос вивів один на один з воротарем Дугласа Косту, який виграв цю дуель.

24 лютого Шахтар проведе завершальний спаринг у Туреччині . Підопічні Мірчі Луческу зіграють проти збірної Азербайджану.

До цього "гірники" обіграли казахстанський "Атирау" (1:0)та польський ГКС "Тихи" (3:1).

Нагадаємо, 17 лютого "Шахтар" зіграв унічию з "Баварією" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Матч-відповідь пройде 11 березня у Мюнхені.

Товариський матч

Анталья. "Мардан Спортс".
Головний арбітр: Сергій Цинкевич (Білорусь)

ШАХТАР Донецьк Україна - ДИНАМО Мінськ Білорусь - 2:0 (0:0)

Шахтар: Сарнавський (Каніболоцький, 46'), Дентіньо (Іванисеня, 67'), Кривцов (Кучер, 46'), Ордець (Воловик, 46'), Ісмаїлі (Шевчук, 46'), Степаненко (Ракицький, 46'), Фред (Фернандо, 46), Веллінгтон (Загорулько, 67'), Тейшейра (к) (Марлос, 46'), Тайсон (Коста, 46), Гладкий (Адріано, 46')

Динамо: (1-й тайм) Гутор, Вітус, Бангура, Концевой, Карпович, Єдігарян, Биков, Удожі, Ніколич, Рассадкін, Фаїч; (2-й тайм): Гутор, Адамович, Бечирай, Політевич, Воронков, Концевой, Карпович, Вітус, Ніколич, Биков, Фаїч (Веретило, 61')

1:0 Луї Адріано, 72' - з пенальті
2:0 Дуглас Коста, 74'

Попередження: Гладкий, 26', Веретило, 71', Концевой, 76'.