"Шахтар" втратив очки у матчі з "Зорею" та підпустив до себе "Динамо"

Луганчани відібрали очки в українського гранда.

"Шахтар" не зумів переграти "Зорю" в рамках 11-го туру української Прем'єр-ліги - 1:1.

Господарі відкрили рахунок на 38-й хвилині протистояння - Жуніор Мораєс отримав передачу від Майкона на правому краю штрафного майданчику й без перешкод розстріляв Філіпе.

Луганчани відновили паритет на початку другого тайму. Микола Матвієнко завалив Владислава Кабаєва у своїй штрафній, "привізши" пенальті.

Андрій Пятов парирував удар Ігора Харатіна з 11-метрової позначки, але півзахисник не виключився з епізоду і добив м’яч у пусті ворота.

"Гірники" могли вирвати перемогу у поєдинку, але Марлосу не вистачило точності, а удар Кайоде заблокували захисники "Зорі".

До того ж, прекрасну гру неодноразово демонстрував на стрічці воріт бразильський воротар "Зорі" Філіпе, допомігши своїй команді відстояти нічию.

Втративши очки в поєдинку, "Шахтар" продовжив лідирувати у чемпіонаті, але підпустив до себе "Динамо" на відстань двох пунктів. А підопічні Юрія Вернидуба піднялися на п’яту позицію. В активі "Зорі" 14 балів.