"Шахтар" втратив перемогу над "Ліоном" у Лізі чемпіонів, ведучи 2:0

"Гірники" занадто рано повірили в перемогу, за що були покарані.

Донецький "Шахтар" у рамках 2 туру групової стадії Ліги чемпіонів розписав результативну нічию з французьким "Ліоном" 2:2.

Жуніор Мораєс вивів "гірників" уперед наприкінці першого тайму. Форвард випередив захисника на ближній стійці і замкнув передачу від Ісмаілі.

На 55-й хвилині Мораєс оформив дубль, подвоївши перевагу донеччан на табло.  Бразилець точним ударом в кут воріт завершив контратаку, яку розпочав Микола Матвієнко.

"Ткачі" скоротили відставання в рахунку зусиллями Дембеле, якого забули у штрафному майданчику Кривцов та Ракицький на 70-й хвилині.

А через дві хвилини Лео Дюбуа приніс "Ліону" нічию, розстрілявши ворота Андрія Пятова після передачі від Хуссема Ауара.

Після нічиєї "Шахтар" набрав 2 очки та розташувався на третьому місці у квартеті F. "Ліон", свою чергою, очолює нашу групу, маючи в активі 4 пункти.

Нагадаємо, що в іншому матчі квартету F "Манчестер Сіті" вигриз перемогу у "Хоффенхайма".