"Шахтар" ввів штрафні санкції за перепродаж квитків

На осіб, які займаються перепродажем квитків на домашні матчі донецького "Шахтаря", будуть накладені штрафні санкції.

Керівництво "Донбас-Арени" розпочинає боротьбу з особами, які займаються перепродажем квитків на домашні матчі донецького "Шахтаря".

Віднині такі діяння будуть каратися штрафними санкціями. Це затверджено у новій редакції правил, що регламентують поведінку відвідувачів стадіону і прилеглої паркової зони, а також користувачів парковок.

Тепер у разі, якщо співробітниками правоохоронних органів при затриманні особи, що здійснює перепродаж квитків, будуть вилучені квитки на футбольний матч, придбані за допомогою переваг попереднього продажу, наданих володарям карт Fan ID або абонементів ФК "Шахтар", то адміністрація "Донбас Арени" має право анулювати такі карти Fan ID і абонементи без компенсації вартості квитків і карток, а також заборонити їх власнику та особам, які брали участь у перепродажу, оформляти нові карти Fan ID, абонементи і відвідувати стадіон.

Більше того, адміністрація "Донбас Арени" має право анулювати квитки, які пропонуються до перепродажу третіми особами через неофіційні канали та інтернет-ресурси, без компенсації їх вартості.

"З введенням нових правил поведінки на "Донбас Арені" ми прагнемо не тільки забезпечити рівні умови для всіх бажаючих придбати квитки, що надійшли у вільний продаж, але і підвищити рівень комфорту для уболівальників під час перегляду матчів на стадіоні. Наша мета - надати можливість реалізувати право пріоритетної покупки квитків саме тим уболівальникам, які завжди приходять на стадіон підтримати команду, а не тим, хто використовує цю можливість для досягнення власної фінансової вигоди", - сказав Олександр Атаманенко, генеральний директор "Донбас Арени".

Читайте також:

Футболіст "Шахтаря" їде у збірну Бразилії

Луческу визнав, що "Шахтар" не заслужив перемогу в Криму

"Шахтар" вирвав перемогу над "Севастополем" (відео)

"Динамо" випередило "Шахтар" у світовому рейтингу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: