"Шахтар" завдяки чотирьом голам у другому таймі розгромив "Ворсклу"

Усі м'ячі донеччан вмістилися у 24 хвилини.

Донецький "Шахтар" у рамках 4 туру української Прем'єр-ліги впевнено розібрався з полтавською "Ворсклою" з рахунком 4:1.

Першими відкрили рахунок у протистоянні підопічні Василя Сачка - В'ячеслав Шарпар на 25 хвилині виграв боротьбу на другому поверсі після подачі з кутового та відправив м'яч точно за комірець голкіперу "гірників" Андрію Пятову.

Друга половина зустрічі перетворилася для "зелено-білих" у жах. Протягом 24 хвилин "Шахтар" чотири рази відзначився у воротах "Ворскли".

Розпочав розгром гостей Марлос - лідер донеччан на 50 хвилині у фірмовому для себе стилі відправив ігровий знаряд точно у кут воріт опонента. За дев'ять хвилин чинний чемпіон України вперше у протистоянні зумів вийти вперед - Тарас Степаненко спокійно замкнув передачу від Жуніора Мораєса з близької відстані.

На 62 хвилині "Шахтар" втретє святкував взяття воріт - захисник Давід Хочолава пробив точно у кут після пасу з правого флангу від Алана Патріка.

На 74 хвилині "гірники" довели справу до непристойного - Мораєс відправив м'яч у порожні ворота після пасу від Тайсона, який просто не помітив суперників на лівому фланзі.

Таким чином, перегравши полтавську команду, "Шахтар" наздогнав у турнірній таблиці "Динамо" та "Олександрію", які також мають по дев'ять балів. Утім, кияни та "городяни" ще не грали свої матчі у цьому турі. Що стосується "Ворскли", то вони залишилися з трьома очками на 10 сходинці.