"Шахтар" зіграє з вірменським "Пюніком"

Суперником "гірників" у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів буде вірменський "Пюнік", що переграв ірландський "Деррі Сіті".

Ліга чемпіонів
Доля суперника донецького "Шахтаря" визначилася у Вірменії у матчі між "Пюніком" та ірландським "Деррі Сіті".

Господарі активно почали зустріч, але футболісти "Деррі Сіті" стримали натиск, а потім самі перейшли в наступ. "Пюнік" зумів швидко перелаштуватися і почав проводити контратаки, одна з яких принесла успіх.

На 30-й хвилині Газарян пасом знайшов Левона Пачаджяна, який зробив скидку на Аветісяна. Перший удар півзахисника голкіпер гостей Патрік Дженнінгс відбив, однак з добиванням того ж Аветісяна справитися не зумів - 1:0.

Ще у першому таймі "Пюнік" міг подвоїти перевагу, однак Дженнінгс врятував свою команду. І все-таки на початку другої половини зустічі арбітр вдруге вказав на центр. Пачаджян пройшов правим флангом і доставив м’яча у штрафну, де передачу партнера точно замкнув Газарян.

Ірландські футболісти мали шанси на порятунок двобою, однак їм не вистачало холоднокровності в завершальній стадії атаки. До того ж переважну частину матчу оборона "Пюніка" діяла надійно, і господарі перемогли цілком заслужено.

Матчі другого раунду відбудуться 31 липня і 8 серпня.

Ліга чемпіонів. Перший кваліфікаційний раунд. Матчі у відповідь.

"Пюнік" (Вірменія) - "Деррі Сіті" (Ірландія) - 2:0 (1:0)
Перший матч - 0:0.

"Вентспілс" (Латвія) - ТНС (Уельс) - 2:1 (1:0)
Перший матч - 2:3.

"Левадія" (Естонія) - "Побєда" (Македонія) - 0:0 (0:0)
Перший матч - 1:0.

"Тампере" (Фінляндія) - "Мурата" (Сан-Маріно) - 2:0 (2:0)
Перший матч - 2:1.