Шакіл О’Ніл кинув виклик Девіду Бекхему

О'Ніл намагається заманити Бекхема на своє нове реаліті-шоу "Шак проти шоу"

Легендарний американський баскетболіст Шакіл О'Ніл вирішив кинути виклик не менш відомому футболісту Девіду Бекхему. О'Ніл намагається заманити футболіста на своє нове реаліті-шоу "Шак проти шоу", причому не зовсім звичайними методами.

Замість того, щоб зв'язатися з Бексом, О'Ніл став звертатися до нього за допомогою сайту Twitter, який користується особливою популярністю у знаменитостей, та й у всіх інших.

"Дорогий Девід Бекхем, - говориться в першому "твіті". - Я знаю, що ти чув про моє нове шоу, в будь-якому випадку, ти не заб’єш мені жодного гола, я кидаю тобі виклик, маленька людино".

Оскільки від Бекхема ніякій реакції не було, О’ніл продовжив практикуватися в красномовстві. "Девід Бекхем, я знаю, ти чуєш мене, не бійся, не змушуй мене звати тебе, ти не заб’єш мені гол. Ніколи", - написав Шакіл в наступному повідомленні.

А в третьому Біг Шак зовсім розійшовся. "Дорогий Девід Бекхем, не змушуй мене повідомляти двом мільйонам людей, що ти злякався Шакіла. Краще тобі відповісти, а якщо ти боїшся – купи собі собаку", - зазначив баскетболіст.

Проте Бекхем вирішив не відповідати на подібні провокації.

Читайте також:

Зідан і Бекхем зіграли з дітьми

Американці вважають Бекхема поганим партнером

Девід Бекхем встановив новий рекорд Англії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: