Шалений перший тайм та бенефіс Ігуаїна: "Ювентус" завдав нищівної поразки "Сассуоло"

Туринці відправили у ворота суперника 7 голів.

"Ювентус" у рамках 23-го туру Серії А не залишив жодних шансів "Сассуоло", розгромивши їх з рахунком 7:0.

Все у цьому протистоянні стало зрозуміло вже після першої половини гри, коли голи у виконанні Алекса Сандро, Самі Хедіри (дубль) та Міралема П'яніча дозволили "старій синьорі" мати перевагу у чотири м'ячі.

Другий тайм став бенефісом аргентинського нападника господарів Гонсало Ігуаїна, який протягом 20 хвилин зумів оформити хет-трик. На цьому побиття гостей завершилося, та, як наслідок, "Ювентус" здобув дуже впевнену та напрочуд легку перемогу.

Цікавий той факт, що у цьому сезоні туринці ще жодного разу не забивали у ворота опонента 7 голів.

Таким чином, обігравши "Сассуоло", команда Массіміліано Алегрі продовжила переможну серію у чемпіонаті, яка тепер налічує 7 матчів. Наразі, в активі "Ювентуса" 59 балів та 1 місце у турнірній таблиці. "Сассуоло", тим часом, з 22 очками посідає 14 позицію. Окрім того, вони вже 5 поєдинків поспіль не знають смаку перемог у Серії А.