"Шальке" без Коноплянки впорався з "Байєром", який більше тайму грав вдесятьох

"Кобальтові" вийшли на друге місце у чемпіонаті.

"Шальке" у рамках 24-го туру німецької Бундесліги здолав на виїзді "Байєр" з рахунком 2:0.

Перший гол у зустрічі гості провели вже на 11-й хвилині - Гвідо Бургшталлер відзначився у сітці воріт суперника після фантастичний індивідуальних дій. Після цього господарі залишилися вдесятьох та ще більше ускладнили собі життя стосовно позитивного результату.

Домінік Кор на 38-й хвилині гри отримав друге попередження та залишив свою команду у меншості. Після цього епізоду, який безумовно вплинув на подальший розвиток подій, команди по черзі проводили атаки, проте вирішальне слово все ж залишилося за гравцями гостей - Набіль Бенталеб на 89-й хвилині вдало виконав пенальті, встановивши таким чином остаточний рахунок на табло.

Що стосується Євгена Коноплянки, то він потрапив до заявки на це протистояння, але так і залишився на лавці для запасних. У цьому сезоні на рахунку українця 20 матчів, у яких він відзначився 2 голами та 3 результативними передачами.

Таким чином, обігравши "Байєр", "Шальке" піднявся на 2 місце у чемпіонаті - наразі, в активі "кобальтових" 40 балів. "Байєр", у свою чергу, залишився з 38 очками на 4 сходинці. Гра між цими колективами у першому колі завершилася внічию з рахунком 1:1.