"Шальке" із Коноплянкою впевнено обіграв "Штутгарт"

Український хавбек допоміг команді здолати суперника.

"Шальке" у рамках 3-го туру чемпіонату Німеччини переграв вдома "Штутгарт" із рахунком 3:1.

Слід зазначити, що українець Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі своєї команди на позиції нападника, проте, результативними діями наш співітчизник відзначитися не зумів.

"Кобальтові" дуже швидко відкрили рахунок у зустрічі - Набіль Бенталеб вдало реалізував пенальті вже на 4 хвилині матчу. Тим не менш, за 5 хвилин до перерви Чадрак Около зрівняв рахунок у протистоянні.

На початку другої половини гри "Шальке" протягом декількох хвилин зумів двічі відзначитися у сітці чужих воріт - спочатку Налдо виявився спритнішим за всіх після штрафного удару від Бастіана Ощіпки, а вже буквально у наступній атаці Гвідо Бургшталлер закріпив перевагу гельзенкірхенської команди.

Після цієї перемоги в активі "Шальке" 6 набраних балів та 6 позиція у турнірній таблиці. "Штутгарт", у свою чергу, залишився із 3 очками, розташовуючись при цьому на 14 місці.