"Шальке" з Коноплянкою у складі здолав "Штутгарт" та вийшов на 2 місце у чемпіонаті

Українець провів на поле 80 хвилин.

"Шальке", за який грає українець Євген Коноплянка, у рамках 20-го туру чемпіонату Німеччини здолав на виїзді "Штутгарт" з рахунком 2:0.

Ще у першій половині поєдинку "кобальтові" двічі розписалися у сітці воріт суперника - спочатку захисник Налдо на 14-й хвилині вдало переправив м'яч головою у ворота, а вже через 5 хвилин Амін Аріт подвоїв перевагу гостей, спокійно реалізувавши пенальті.

Що стосується Коноплянки, то він провів на поле 80 хвилин. Тим не менш, відзначитися за цей час результативними діями український півзахисник так і не зумів. Попри це, "Шальке" все ж здобув перемогу та вийшов на 2 місце у чемпіонаті.

Наразі, в їхньому активі 34 бали, що на 16 менше, ніж у першої "Баварії". "Штутгарт", у свою чергу, залишився із 20 очками на 14 сходинці.

Цікавий той факт, що "Шальке" у останніх 14 поєдинках чемпіонату зазнав лише 1 поразки.