"Шальке" з Коноплянкою зупинився за крок від фіналу Кубка Німеччини

Став відомий другий фіналіст національного Кубка.

"Шальке", за який виступає українець Євген Коноплянка, поступився вдома "Айнтрахту" з рахунком 0:1.

Єдиний гол у зустрічі було проведено на 75 хвилині протистояння - Лука Йовіч неймовірним ударом п'ятою приніс своїй команді перемогу, а разом із нею й вихід до фіналу Кубка Німеччини. Що стосується Коноплянки, то він з'явився у грі на 52 хвилині, коли змінив Марко П'яцу.

Зазначимо, що гості догравали цей поєдинок у меншості - Желсон Фернандес на 81 хвилині отримав вилучення від арбітра після відеоповтору. Цікаво те, що Фернандес з'явився на полі лише на 78 хвилині.

"Шальке" мав моменти, аби зрівняти рахунок та перевести гру у додатковий час, проте свої шанси підопічні Доменіко Тедеско так і не зуміли втілити у забиті голи. Таким чином, поступившись "Айнтрахту", "кобальтові" зупинилися за крок від вирішального матчу турніру.

Нагадаємо, що раніше до фіналу Кубка Німеччини пробилася мюнхенська "Баварія".