Що дали Україні Європейські спортивні ігри

Експерти вважають, що цей турнір дав можливість оцінити реальні шанси нашої країни щодо проведення футбольного ЄВРО-2012.

Кік-боксинг
Кікбоксери змагаються на перших Європейських спортивних іграх в Києві (Фото - УНІАН)
Сьогодні у Києві завершуються перші Європейські спортивні ігри. Учасники Ігор з 46 країн світу за словами президента української федерації кік-боксингу Павла Орла схвалили ініціативу України з проведення подібних змагань і відзначили високий рівень організації турніру. 

Він констатував, що міністерству молоді та спорту вдалося організувати масштабне спортивне змагання, а це свідчить про готовність України гідно провести футбольний чемпіонат ЄВРО-2012: 

"Спортсмени роз’їжджаються і дякують за добрий турнір. Сподіваюсь, що через п’ять років ми виглядатимемо не гірше". 

Разом з тим Павло Орел підкреслив, що, готуючись до ЄВРО-2012, організаторам слід ліпше подбати про фінансову сторону забезпечення турніру. 

Сумо
Борці сумо змагаються на перших Європейських спортивних іграх в Києві (Фото - УНІАН)
Зазначимо, що до переліку видів спорту, представники яких виборювали нагороди під час Європейських спортивних ігор, входять:

більярдний спорт, богатирське багатоборство, бодібілдинг, боулінг, боротьба на поясах "Алиш", кікбоксинг, мотоспорт, панкратіон, регбі-7, самбо, спортивний танець, спортивна акробатика, сумо, ушу, черліденг.

ВідеоЄвропейські спортивні ігри в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: