Що мав на увазі Жоел Сантана?

Тренера "Фламенго" звинуватили в заклику гравців своєї команди до нанесення травм суперникам.

Головний тренер бразильського футбольного клубу "Фламенго" Жоел Сантана обвинувачується в заклику гравців своєї команди до нанесення травми суперникам. 

Під час недільного матчу з "Сантосом", програного "Фламенго" з рахунком 0:3, слова Сантани можна було почути в мікрофон, встановлений поряд з полем. 

Наставнику не сподобалося, що футболісти "Сантоса", що вже добився великої переваги, в кінцівці зустрічі спокійно пасували м'яч один одному в очікуванні фінального свистка. "Якщо вони стануть валяти дурня, вріжте їм як слід", - порадив Сантана своїм гравцям. 

Представник Конфедерації футболу Бразилії (CFB) вже заявив, що до тренера "Фламенго" будуть застосовані санкції. Сам Сантана підкреслив, що його слова неправильно тлумачили. 

Наставник розповів, що, звертаючись до гравців, він використав футбольний термін, що означає, що його команда повинна грати жорсткіше. 

На думку Сантани, правильність його трактування інциденту підтверджується тим, що жоден з гравців "Фламенго" у грі з "Сантосом" не одержав жовту картку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: