Шебанов: "УЕФА имеет Украину как базарную девку"

Вадим Шебанов розкритикував українську владу за бездіяльність у питаннях Євро-2012.

На думку начальника управління з підготовки до Євро-2012 Дніпропетровської облдержадміністрації Вадима Шебанова, Віктор Ющенко погодився з рішенням УЄФА щодо вибору міст для проведення чемпіонату, оскільки він зовсім не володіє інформацією щодо їх підготовки до цієї події.

"Віктор Ющенко не знає всіх аспектів і обставин, пов'язаних з підготовкою до Євро-2012, тому що його повністю дезінформували в цій ситуації. Він довіряє Васюнику, який відповідає за підготовку до чемпіонату, тому і приймає (інформацію) про обставини справи тільки з його слів. Завдяки нашій поведінці, нас взагалі мають, як базарну дівку.

Вже 20 травня Добкіну надійшов лист від Платіні з перенесенням терміну – Харків повинен виконати всі умови з підготовки до Євро-2012 станом на 31 серпня. Я не здивуюся, якщо термін підготовки скоротять до 30 червня. Те ж саме було й зі звітами перевірок УЄФА наших міст: за звітами все в порядку, хвалять Дніпропетровськ, а за спиною нас повністю дискредитують.

Україна мовчить, замість того, щоб відстоювати свої інтереси і шукати логіку в звітах і висновках. Дніпропетровськ – один з трьох донорів держбюджету, тепер за наш рахунок будуть готувати Львів та інші міста до Чемпіонату. Потрібно докорінно міняти бюджетні відносини регіонів і уряду країни", - сказав Вадим Шебанов.

Нагадаємо, що 13 травня виконком УЄФА оприлюднив список міст, які прийматимуть матчі фінальної частини Євро-2012. Дніпропетровська серед них не виявилося.

15 травня виконком Дніпропетровської міської ради направив відкрите звернення до Кабінету Міністрів з приводу виключення Дніпропетровська з переліку міст, які змагаються за право приймати матчі Євро-2012. У зверненні сказано, що міськрада залишає за собою право подати апеляцію на рішення виконкому УЄФА.

Зазначимо, що Віктор Ющенко вважає справедливим рішення виконавчого комітету УЄФА, яким визначені 4 українських міста, які будуть приймати матчі Євро-2012.

Читайте також:

В Донецьку не знайшлося бажаючих будувати аеропорт до Євро-2012

УЄФА подякувала Ющенку, Тимошенко та Литвину

Мер Одеси поскаржився президенту ФІФА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: